نقد بازی WWE 2K19

توسط پریسا بهرامی در اکتبر 9, 2018
مروری کلی
Item Reviewed

WWE 2K19

Author
عنوان

WWE 2K19

پلتفرم

Xbox One , PS4

سازنده

Yuke's

ناشر

2K Sports

تاریخ انتشار

9 October 2018

نکات مثبت

فیزیک عالی
گیم پلی بهبود یافته
صداگذاری بی نقص
بخش Showcase

نکات منفی

گرافیک میتوانست بهتر باشد
باگ های زیاد

امتیاز
نمره نویسنده
نمره کاربران
از اینجا نمره بدهید
امتیاز
8.5
7.9
گرافیک
8.0
8.4
داستان
8.5
9.5
گیم پلی
9.0
8.6
صدا گزاری
9.5
8.5
8.7
امتیاز کل
8.6
امتیاز کاربر
18رای
شما به این نمره داده اید

گرافیک این بازی نیز پیشرفت هایی داشته اما پیشرفت های گرافیکی به اندازه پیشرفت های دیگر بازی مانند گیم پلی و فیزیک نیست، پیشرفت های گرافیکی این نسخه به بهبود نور پردازی ها و رنگ بندی بهتر و بافت های کمی بهتر ختم میشود اما پیشرفت های موجود در صدا های بازی بسیار بهتر از پیشرفت های گرافیکی بازی عمل کرده اند و اگر این بازی را با هدفون بازی کنید واقعا غرق در محیط بازی میشوید، از صدای با کیفیت و دقیق و زیبای هواداران و یا صدای موجود در صحنه همه اینها شما را غرق در صحنه خواهند کرد.

و اما گیم پلی بازی بسیار طبیعی تر و بهتر از قبل شده،فیزیک بازی بسیار طبیعی تر شده و حالا انیمیشن های کاراکتر ها مثل ربات ها خشک و بی روح نیست، دیگر کاراکتر شما بعد از مشت خوردن مانند یک ربات بی احساس به روی زمین نمی افتد و تمام درد و خستگی کاراکتر را میتوانید در صورت او ببینید.

از کمبود ایجاد مسابقه برای هر شو و هر Pay Per View تا ایجاد پروموهای مختلف که هنوز برای این بخش سازندگان تصمیم نگرفتند برای تمامی کاراکترها صداگذاری کنند و به زیرنویس‌ها بسنده کرده‌اند. انیمیشن‌های که برای بخش «یونیورس» طراحی شده‌اند بعضا مسخره و کاملا ابتدایی است و از نظر نگارنده وجود آن غیر ضروری بوده و پاک سازی آن هرچه سریع‌تر باید توسط تیم سازنده انجام شود یا اینکه این بخش به طور کل عوض گردد. در کنار این‌ها و در قسمت Promo هنوز باگ‌های اعصاب خردکنی وجود دارند که به سادگی و با یک نگاه می‌توان آن‌ها را دید اما چرا تسترهای بازی یا خود سازندگان به آن دقت نکرده‌اند، مشخص نیست.

اول از همه بگذارید بگویم که شاید باورتان نشود که چقدر در این نسخه پیشرفت میبینیم نه تنها نسبت به نسخه قبلی که توسط خود ۲K Games ساخته شده بود، بلکه نسبت به تمام نسخه های این سری، پیشرفت های بی نظیری که تمام طرفداران بازی را میتواند به وجد بیاورد، پیشرفت های بزرگی در گرافیک بازی ، در گیم پلی بازی و ….

بگذارید با پیشرفت های فوق العاده در این نسخه شروع کنیم، پیشرفت هایی که باعث تعجب خیلی ها شده و با نسخه بدی که ۲K Games پیش تر منتشر کرده بود اصلا انتظار این پیشرفت های فوق العاده نمیرفت، پیشرفت های این نسخه تقریبا در تمام عناصر بازی دیده میشوند، پیشرفت های فوق العاده فیزیک بازی، پیشرفت های بی نظیر در صداگذاری ها ، پیشرفت های گیمپلی و حتی پیشرفت های گرافیکی.

درجه سختی بازی نیز پیشرفت کرده است و حالا دیگر به سادگی نمیتوانید بازی را ببرید و بازی شما را به چالش میکشد و این سختی به صورت بسیار خوب پیاده سازی شده است و شما با هوش مصنوعی قوی بازی به چالش کشیده میشوید و مجبور میشوید که جدی تر بازی کنید و تکنیک های جدید یاد بگیرید.

بخش Showcase بازی نیر بسیار جالب شده است و شاید بتوان گفت یکی از بهترین بخش های این نسخه است در بخش جدید Showcase شما باید نقش کاراکتری را بازی کنید که او را از صفر به صد برسانید و به قولی میتوان گفت شما با یک کاراکتر آماتور روبرو هستید که باید با او پیشرفت کنید.

پس از فروش بازی WWE به ۲K Games به دلیل ورشکست شدن THQ بازیکنان و طرفداران این سری نمیدانستند که خوشحال باشند و یا ناراحت و با انتشار نسخه ی اول از این سری توسط ۲K تقریبا تمام بازیکنان و طرفداران نا امید شدند و گمان میکردند که این سری دیگر راه خود را گم کرده است و بازگرداندن آن به روز های اوج که در THQ داشت محال است، اما ۲K Games با انتشار دومین نسخه از این سری توسط ۲K این گمانه زنی ها را نابود کرد، ۲K Games توانست ثابت بکند که میتواند به خوبی THQ این سری را ادامه بدهد و طرفداران را نا امید نخواهد کرد.

واکنــــــش شمــا چیــــست ؟!
خنده دار
0%
واقعا ؟!!!
5%
ناراحت
0%
عصبانی
0%
ایول عالــــی بود
185%
جالــبه
185%

یک نظر بدهید

Infinite Blog
 
8.2
87.0

 
9.2
8.9

 
8.5
87.0

 
8.8
84.0

 
9.0

 
8.4

 
8.4
9.1

 
8.7
8.6

 
9.6
5.8

 
9.2
10

بارگزاری بیشتر
پایان خط!
پریسا بهرامی