WARRIORS OROCHI 4 ULTIMATE REVIEW

توسط ehsanmody در فوریه 22, 2020
مروری کلی
Item Reviewed

WARRIORS OROCHI 4 ULTIMATE

Author
خلاصه داستان

به عنوان یک بازی مستقل برای طرفداران سری که در حال حاضر خود Warriors Orochi 4 را در اختیار ندارید ، نسخه نهایی بهترین گزینه برای تهیه خواهد بود زیرا محتوای اضافه شده باعث می شود که نسخه اصلی کمی اضافی نباشد

عنوان

WARRIORS OROCHI 4 ULTIMATE

پلتفرم

PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows

سازنده

Koei Tecmo, Omega Force

ناشر

Koei Tecmo

سبک

Hack and slash

نکات مثبت

انواع زیادی از شخصیت ها
انواع بسیار زیادی از سلاح ها و مهارت ها
حالت پخش 2 محلی و آنلاین را ارائه می دهد

نکات منفی

می تواند تکراری باشد
داستان انبوه پیچیده است
بدون دوبله انگلیسی ، فقط زیرنویس

امتیاز
نمره نویسنده
نمره کاربران
از اینجا نمره بدهید
امتیاز
8.5
92.0
گرافیک
8.4
83.0
داستان
8.6
84.0
گیم پلی
8.7
99.0
صدا گزاری
8.4
78.0
جزئیات

به عنوان یک بازی مستقل برای طرفداران سری که در حال حاضر خود Warriors Orochi 4 را در اختیار ندارید ، نسخه نهایی بهترین گزینه برای تهیه خواهد بود زیرا محتوای اضافه شده باعث می شود که نسخه اصلی کمی اضافی نباشد. در مورد DLC ، این یک قیمت بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با DLC های دیگر است و می تواند فروش سختی باشد. اما اگر از این سری برنامه هک لذت می برید ، بازی کردن بسیار جالب است و ارزش برداشتن آن را دارید. برای طرفداران هاردکور ، فصل های اضافی ، شخصیت ها و حالت بی نهایت بازی ممکن است برای ترغیب شما به اضافه کردن آن کافی باشد.

8.2
امتیاز کل
87.0
امتیاز کاربر
1نمره
شما به این نمره داده اید

Warriors Orochi 4 Ultimate که توسط Omega Force ساخته شده و توسط Koei منتشر شده است ، هم یک بازی مستقل است و هم بخشی از یک بسته به روزرسانی قابل بارگیری را برای صاحبان یا همان Warriors Orochi 4 منتشر شده در سال گذشته بازی می کند. برای کسانی که با این سریال ناآشنا نیستند ، دو سری بازی دیگر توسط Koei را ترکیب می کند – Dynasty Warriors و Samurai Warriors. اگر شما با آن ها ناآشنا باشید ، هر دو بازی های هک دسته جمعی هستند که Dynasty Warriors بر اساس جناح های جنگنده در تاریخ چین مستقر هستند ، در حالی که سامورایی واریورز به تاریخ ژاپن می پردازد. جنگجویان اوروشی رزمندگان را از تاریخ های چینی و ژاپنی تلفیق می کند و آنها را در برابر یکدیگر ، در برابر شیاطین و در این تکرار ، در برابر خدایان نورس و یونان قرار می دهد.

من بسیاری از بازی ها را از هر سری بازی کرده ام و همه آنها از همان فرمول پیروی می کنند. شما یکی از جنگجویان بی شمار را انتخاب می کنید ، که بیشتر آنها بر اساس جنگجوهای واقعی در تاریخ مستقر بوده و در یک مأموریت / نبرد شرکت می کنید که خود ممکن است بر اساس یک نبرد واقعی که در آن اتفاق افتاده است ، سست باشد. تاریخ. اهداف هر نبرد در این نوع بازی ها مشترک است ، مانند کشتن تمام افسران دشمن ، پایگاه های خاصی را به دست بگیرید یا شخصی را نجات دهید. در هر نقشه معمولاً شما باید با 20 افسر جنگجو ، شیاطین یا خدایان جنگید. همراه افسران معمولاً حدود سه تا چهار هزار سرباز هستند.

این سربازان خاندان های کپی شده استاندارد شما هستند که فقط منتظرند تا از بین بروند. با 3 فشار یک دکمه روی کنترلر خود می توانید بین ده ها و ده ها تن از این سربازان را پاک کنید ، بنابراین آنها برای شکست خیلی سخت نیستند. گرافیک ها واقعاً بیش از همه تبدیل به واضح تر و واضح تر در کل سریال های شخصی نشده اند. خود مدل ها با توجه به تنوع 100 شخصیت یا شخصیت های انتخابی ، چندان بد نیستند. موسیقی پس زمینه این بازی اگر هماهنگ نباشد چیزی نیست. بنابراین سریعتر ضربه ها بسیار گیرنده هستند اما خیلی سریع فراموش می شوند و خیلی به بازی کمک نمی کنند. شما این گزینه را دارید که موسیقی پس زمینه را تغییر دهید ، اما من تصور می کنم بسیاری از آنها موسیقی را ندارند و یا آهنگ های خود را در پس زمینه دارند.

این طرح ، مانند بیشتر عناوین موجود در سریال Warriors Orochi ، قهرمانانی را از هر دو بازی Dynasty Warriors و Samurai Warriors مجبور می کند تا با کمک قهرمانان از قلمرو عرفانی ، تیمی در برابر یک شر بزرگتر را به خدمت بگیرند تا شیطان اوروشی را به دست بگیرند. در پایان Warriors Orochi 3 (Spoilers) باند ترکیبی 8 سر هیدرا و اوروشی را بیرون کشید و این باعث شد تا جدول زمانی به هم بریزد و همه رزمندگان بدون هیچ خاطره ای از این رویداد به محل اصلی خود برگردند. Warriors Orochi 4 دارای خدای زئوس است – که شاهد این وقایع گذشته است – همه رزمندگان را به سمت دنیای جدید سوق می دهد که در آنجا دوباره مانند اتحادیه های قبلی مشارکت می کنند. به نظر می رسد زئوس می خواهد که خدایان با مرگ و میرهایی ، که او به عنوان بازی های خود می بیند ، اسپار کنند ، فقط برای این کار باعث ایجاد ناسازگاری در خدایان می شود و باعث می شود اتفاقاتی رخ دهد که خدایان نورس و در نهایت رستاخیز اوروشی را به وجود می آورد و شاید پایان آن جهان.

آن داستان در نسخه اصلی گفته شد؛ این نسخه نهایی داستان را بازگو می کند ، اما با استفاده از فصل های جدید و همچنین کاراکترهای جدید. فصلهای جدید احتمالاً بهترین داستان هستند و مملو از دشمنانی هستند که در ابتدا یک هک اسلحه هستند. این بازی همچنین برخی از ویژگی های جدید را ارائه می دهد که بازی اصلی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. اولین حالت ، حالت Infinity برای طرفداران هاردکور است که واقعاً دوست دارند آسیاب کنند و آمار و سلاح های شخصیت های مورد علاقه خود را بالا ببرند. شما می توانید شخصیت های مورد علاقه خود را بیش از حد سطح فعلی آنها ارتقا دهید تا به آمار بالاتری برسید و شخصیت های مورد علاقه خود را به خدایان تبدیل کنید. یکی از جدیدترین ویژگی هایی که من بهترین آنها را می پسندم ، امکان تغییر گنج مقدس شخصیتهای شما است. این گنجینه های مقدس کنترل می کنند که چه توانایی جادویی را در نبرد به کار می گیرید. برخی از آنها بسیار بهتر از سایرین هستند و معمولاً کسی است که شما بیشترین بهره را از آن می گیرید ، که برای من Trident بود.

کنترل های این بازی هرگز بسیار پیچیده نبوده و حتی با چند معرفی جدید بر روی Warriors Orochi 4 اصلی ، آنها هنوز هم بسیار ساده برای استفاده هستند. شما حملات عادی و شارژ استاندارد خود را همراه با حمله ویژه (Musou) با هر شخصیت دارید. اما با گنجینه مقدس ، شما همچنین می توانید حملات جادویی مختلفی را انجام دهید که این بار جالب توجه است. سرانجام ، منطقه بزرگ حمله وحدت وجود دارد که در آن همه شخصیتهای حزب شما یک حمله ترکیبی را انجام می دهند که به طور کلی همه چیز را در شعاع خاصی می کشد. شکستن هر مکانی بین 500-3000 دشمن در هر نقشه / مأموریت کاملاً متداول است ، بنابراین استفاده از تمام حملات در دسترس شما خوب است.

واکنــــــش شمــا چیــــست ؟!
خنده دار
0%
واقعا ؟!!!
0%
ناراحت
0%
عصبانی
0%
ایول عالــــی بود
0%
جالــبه
0%

یک نظر بدهید

Infinite Blog
 
8.2
87.0

 
9.2
8.9

 
8.5
87.0

 
8.8
84.0

 
9.0

 
8.4

 
8.4
9.1

 
8.7
8.6

 
9.6
5.8

 
9.2
10

بارگزاری بیشتر
پایان خط!
پریسا بهرامی