نقد و بررسی Starlink: Battle for Atlas

توسط پریسا بهرامی در اکتبر 16, 2018
مروری کلی
Item Reviewed

Starlink: Battle for Atlas

Author
عنوان

Starlink: Battle for Atlas

پلتفرم

Nintendo Switch , Xbox One , PS4

سازنده

Ubisoft Toronto

ناشر

Ubisoft

تاریخ انتشار

October 16, 2018

سبک

Sci-Fi

نکات مثبت

گرافیک فوق العاده
دنیای بزرگ بازی
سیارات متنوع
منو های سریع
دشمنان متفاوت

نکات منفی

نبود بخش چند نفره
صدا گزاری های نه چندان خوب
موسیقی های ضعیف

امتیاز
نمره نویسنده
نمره کاربران
از اینجا نمره بدهید
امتیاز
8.5
8.8
گرافیک
8.5
8.8
داستان
8.0
9.8
گیم پلی
9.0
8.9
صدا گزاری
8.0
9.2
8.4
امتیاز کل
9.1
امتیاز کاربر
1نمره
شما به این نمره داده اید

بلاخره انتظار ها به پایان رسید و بازی مورد انتظار و دوست داشتنی Starlink : Battle for Atlas منتشر شد، اما آیا این بازی میتواند نظر مخاطبان را جلب کند و یک خاطره فوق العاده از خود به جای بگذارد؟ با تیم The Games و نقد و بررسی Starlink: Battle for Atlas همراه باشید.

همانطور که میدانید Starlink: Battle for Atlas راجع به پرواز کردن در یک محیط فوق العاده ی Open World که بسیار بزرگ است میباشد، شما میتوانید با دشمنان درگیری های دیوانه واری داشته باشید و یا پی یافتن سیاره های جدید بروید و راز و رمز ها و بسیاری چیز جدید در دنیای بزرگ Starlink: Battle for Atlas کشف کنید.

یکی از بهترین نقاط قوت Starlink: Battle for Atlas این است که همیشه و در همه حال برای شما یک ماموریت وجود دارد و بازی نمیگدارد که شما بیکار شوید، این ماموریت ها میتوانند فرعی و یا اصلی باشند و در سر تا سر جهان بزرگ بازی پراکنده شده اند و با گشتن در محیط بازی میتوانید ماموریت های جدید پیدا کنید و آن را انجام دهید.

Starlink: Battle for Atlas اولین بازی Ubisoft است که از قابلیت toys-to-life market پشتیبانی میکند که شما میتوانید آیتم های فیزیکی بازی را خریداری کنید (که البته باید هزینه ای نسبتا بالا نیز پرداخت کنید) و با متصل کردن آیتم های بازی به دسته بازی خود بازی را کنترل کنید که این باعث میشود تا شما حس واقعی تری نسبت به بازی داشته باشید و بیشتر از آن لذت ببرید، البته با اینکه باید کمی برای این آیتم ها هزینه کنید اما اگر عاشقانه این بازی را دوست داشته باشید و یا حتی از آن خوشتان بیاید از نظر من ارزشش را دارد، این آیتم ها میتواند سرباز های بازی – اسلحه ها و یا سفینه های بازی باشد.

مبارزات در دنیای toys-to-life market همانطور که در ابتدا گفتیم دیوانه وار است، یکی از نقاط قوت در مبارزات این بازی این است که شما برای از بین یردن دشمنان خود باید از اسلحه خاص که تاثیر زیادی بر روی آن دشمن دارد استفاده کنید البته بازی به صورت پایه ای کلا دو توع اسلحه دارد یکی اسلحه رگبار شما به اسم Mini Gun مشهور است و دیگری اسلحه موشک زن شما که به Missle Launcher مشهور است. همچنین با ترکیب کردن هو دو نوع اسلحه خود میتوانید صحنه هایی زیبا و دیوانه وار را درست کنید.

در Starlink: Battle for Atlas هر خلبان و هر سفینه Upgrade های منحصر به فرد خودش را دارد و این باعث میشود تا بازی هرچه بیشتر وسیع تر باشد و بزرگ تر باشد و بازیکن احساس راحتی بیشتری کند و قابلیت های بیشتری در اختیار او باشد. همچنین هر دشمن در بازی علاوه بر اینکه به اسلحه های خاصی واکنش خاصی نشان میدهد، نقاط ضعفی نیز دارد که اگر به آن نقاط در بدن او شلیک کنید زودتر قادر خواهید بود تا او را شکست دهید.

در بازی Starlink: Battle for Atlas شما میتوانید چندین سفینه داشته باشید و اگر یکی از سفینه های شما از بین رفت میتوانید آن را جایگذین کنید و سریعا با سفینه ی جایگذین خود ادامه ی مبارزات را انجام دهید و اگر سفینه دیگری نداشته باشید و سفینه شما از بین برود که بگذارید به شما بگوییم که سفینه شما میتوانید به راحتی و ساده تر از آنچه که فکرش را کنید از بین برود آنگاه مجبور خواهید شد تا تمام آن پیشرفت هایی که داشته اید را دوباره انجام دهید و دوباره به آن نقطه از بازی برسید پس به شما پیشنهاد میکنم همیشه چند سفینه برای خود نگاه دارید.

منو های بازی فوق العاده کار شده اند و شما میتوانید به راحتی و به سرعت بین منو ها جا به جا شوید و تمام کار های لازمه را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید و دیگر خبری از کابوس های منوی کند مثل منوی بازی Battlefield 1 نیست.

گرافیک بازی حالتی هنری دارد و خبری از گرافیک realistic نیست بلکه گرافیک بازی بسیار فانتری است و از نظر من همین هم درست است و بازی های این سبکی و این چنین بازی ها بهتر است که گرافیک های فانتزی داشته باشند اما از این قضیه که بگذزیم ، مدل های سفینه ها با جزییات بالا و فوق العاده کار شده اند و میتوان جزییات یک سفینه ی واقعی را در آنها حس کرد.

حرف آخر

Starlink: Battle for Atlas یک بازی فوق العاده جذاب و جالب است که میتواند شما را ساعت ها سرگرم کند شما میتوانید در Starlink: Battle for Atlas به دنبال سیارات جدید بروید و با گونه های جدید دشمنان به مبارزات بپردازید، مبارزاتی واقعا دیوانه وار، گرافیک بازی چشم نواز است و همچنین دنیای بازی به شدت بزرگ و وسیع است و میتوانید فقط با گشت و گذاز در بازی ساعت ها سرگرم باشید.

Verdict

Starlink: Battle for Atlas is a great and fun game which can entertain you for hours and days, you can seek for more planets in Starlink: Battle for Atlas or start a battle with different enemies, not just simple battles, Great Battles, graphics and textures are really good and  don’t expect a realistic graphic from these kind of games and also with this really big world of Starlink: Battle for Atlas you can spend hours to just explore and enjoy the map

واکنــــــش شمــا چیــــست ؟!
خنده دار
0%
واقعا ؟!!!
0%
ناراحت
0%
عصبانی
0%
ایول عالــــی بود
0%
جالــبه
0%

یک نظر بدهید

Infinite Blog
 
8.2
87.0

 
9.2
8.9

 
8.5
87.0

 
8.8
84.0

 
9.0

 
8.4

 
8.4
9.1

 
8.7
8.6

 
9.6
5.8

 
9.2
10

بارگزاری بیشتر
پایان خط!
پریسا بهرامی