فوتبال به جنس آمریکا Rugby 20

توسط پریسا بهرامی در ژانویه 26, 2020
Item Reviewed

فوتبال به جنس آمریکا Rugby 20

Author
امتیاز
نمره نویسنده
نمره کاربران
از اینجا نمره بدهید
امتیاز
9.7
7.9
گرافیک
8.9
10
داستان
7.3
9.0
گیم پلی
8.3
8.9
صدا گزاری
8.5
8.7
9.2
امتیاز کل
8.9
امتیاز کاربر
1نمره
شما به این نمره داده اید

من به عنوان یک طرفدار اتحادیه راگبی ، سالها است که به دنبال اقتباس از بازی های ویدئویی از ورزش که دوستش دارم هستم. Jonah Lomu Rugby ، یک بازی اصلی پلی استیشن ، هنوز علامت پر آب است که تمام بازی های بعدی راگبی بعدی با آن مقایسه می شوند. نظرات درمورد این که آیا عناوینی مانند Rugby 08 EA یا حق امتیاز Ruby Rugby Challenge از این ارتفاعات رسیده یا فراتر رفته اند متفاوت است.

صرفنظر از این ، دیدن این که توسعه دهندگان و ناشران بیشتری تلاش می كنند بازی روفیایی را كه آقایان برای طرفداران بازی های ویدیویی بازی می كنند ، تلاش كنند ، دلگیر است. آخرین جفت برای این تلاش ، نرم افزار Eko و Bigben با راگبی 20 هستند.

هوادار ایرلندی از من خوشحال است که کاپیتان تیم ما ، جانی Sexton ، پوشیده از جلد بازی را می بیند. این تنها اولین نشانه ای است که توسعه دهندگان و ناشران سخت کوشیده اند تا تعدادی از مجوزهای مشهور مانند Top 14 ، Pro D2 ، Premiership و Pro 14. را تضمین کنند ، اما غیبت های قابل توجهی نیز وجود دارد. ناامیدکننده بودن از دیدن دو تیم برتر روی کره زمین ، نیوزلند و انگلیس که مجوز کاملی ندارند.

یک بازی با بازی در نقطه ای ، بر نواقصی در صدور مجوز غلبه خواهد کرد و مطمئنا راگبی 20 در بسیاری از سیستمهای مورد استفاده در راگبی 18 بهبود می یابد. بسیاری از مجموعه ها به مینی بازیهایی تقسیم می شوند که به مهارت و زمانبندی نیاز دارند. موفق شدن در به عنوان مثال ، زمان بندی درگیری خود را به طور صحیح بلافاصله شما را برای بدست آوردن برخورد بهتر قرار می دهد زیرا نوار استفاده شده برای اندازه گیری تسلط شما قبل از قرار دادن توپ افزایش می یابد. خط خواندن راحت تر است و بنابراین شما را به چالش می کشد. مخالفان بیشتر از یک مسابقه.

لحظه به لحظه بازی ، خارج از مجموعه ، با سرعتی پیش می رود که عادت می کند. این که آیا شما می توانید توپ را به آن پاس کنید یا نه ، بستگی به عوامل مختلفی دارد که تنها تعداد معدودی تحت کنترل شما هستند. به عنوان مثال ، شما از L1 و R1 برای عبور از چپ یا راست استفاده می کنید و مدت زمان فشار دکمه مسافت را طی می کند و به شما امکان می دهد تا بتوانید به راحتی گذرگاه ها را انجام دهید. با این حال ، خطوط دفاعی مخالفان بسیار سریع هستند ، به این معنی که احتمال نزدیکی و ایجاد استراحت می تواند بسیار کم باشد. از آنجا که شما فقط یک بار یک بازیکن را کنترل می کنید ، نمی توانید بازیکنی را بدون توپ در شکافی که می بینید قرار دهید.

این توسط مجموعه های بازی جبران می شود که به شما امکان می دهد حرکات مشخص را برای پشت خود ایجاد کنید. با استفاده از پد جهت ، می توانید چهار حرکت از پیش تعریف شده برای کشیدن را انتخاب کنید. حرکت بازیکن پس از آن براساس این حرکت اداره می شود و شما فقط باید نگران عبور در مسیر صحیح در زمان مناسب باشید. این واقعیت که شما همچنین می توانید پاس های خود را کمی دیر یا زود انجام دهید ، بر اساس حرکت خط دفاعی ، عمق زیادی را به این مکانیک می بخشد و باعث می شود که بسیار مفید تر شود.

تعدادی از مشکلات لهستانی وجود دارد که در طول بازی اتفاق می افتد که باید به آنها اشاره کرد. این موارد از اشکالات فنی ، سکسکه AI و ناهنجاریهای فیزیکی گرفته تا تصاویر ناامیدکننده و فقط تفسیر بد ساده است. در حالی که مسائل فنی هر چند وقت یک بار ظاهر می شود ، فقدان وفاداری گرافیکی یک حواس پرتی ثابت است. مدل های پخش کننده ضعیف به نظر می رسند و انیمیشن های آنها در بازی و همچنین صحنه های برش پیش از مسابقه ضعف به نظر می رسد. این تفسیر همچنین بخاطر تداعی کردن نشانه های صوتی ضعیف است و منجر به لحظه هایی می شود که مفسران فقط عجیب به نظر می رسند.

اکنون یک حالت شبیه به FIFA Ultimate Team وجود دارد که به شما امکان می دهد کارت های بازیکن را جمع کنید و از آنها برای ساخت یک تیم استفاده کنید. حالت به اندازه کافی خوب کار می کند و به نظر می رسد توانایی در آمد ارزی در حال حاضر متعادل است. تیمی که می سازید می تواند از طریق حالت My Club پیشرفت کند. به نظر می رسد این هسته اصلی بازی ها باشد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا از لیگ های پایین تر رقابت کنید و تیم خود را از طریق رقابت های برتر دنیا مدیریت کنید.

برای بازیکنان تازه کار ، یک حالت آموزش وجود دارد اما کاملاً لخت است. اگرچه بیشتر جنبه های اصلی بازی را در بر می گیرد ، به شما یاد نمی دهد که چگونه بازی را در یک بسته کامل انجام دهید ، به این معنی که بازیکنان جدید احتمالاً قبل از تلاش برای ورود به آن ، نیاز به درک اساسی راگبی دارند.

واکنــــــش شمــا چیــــست ؟!
خنده دار
0%
واقعا ؟!!!
0%
ناراحت
0%
عصبانی
0%
ایول عالــــی بود
0%
جالــبه
0%

یک نظر بدهید

Infinite Blog
 
8.2
87.0

 
9.2
8.9

 
8.5
87.0

 
8.8
84.0

 
9.0

 
8.4

 
8.4
9.1

 
8.7
8.6

 
9.6
5.8

 
9.2
10

بارگزاری بیشتر
پایان خط!
پریسا بهرامی