KILL la KILL – IF Review

توسط پریسا بهرامی در جولای 21, 2019
مروری کلی
Item Reviewed

KILL la KILL - IF

Author
پلتفرم

PS4 Switch

سازنده

A+ Games, APLUS Co., Ltd

ناشر

Arc System Works, PQube

تاریخ انتشار

Jul 26, 2019

سبک

Action Game

نکات مثبت

گرافیکی خیره کننده.
طرح جایگزین که طرفداران را خوشحال می کند.
سیستم مبارزه با در دسترس اما بی اهمیت نیست.

نکات منفی

فهرست بدبخت.
حالت ها به استخوان کاهش می یابد.

امتیاز
نمره نویسنده
نمره کاربران
از اینجا نمره بدهید
امتیاز
8.8
84.0
8.8
امتیاز کل
84.0
امتیاز کاربر
7رای
شما به این نمره داده اید

اگر یک چیز وجود دارد Kill La Kill – اگر درست شود ، گرفتن بی امان بودن منبع منبع است. حتی برش های جنگی ، حتی در خارج از جنگ ، کار بسیار خوبی را برای تکرار جنون انیمه ، درست به حالت های بالای چهره شخصیتهای دیوانه کننده اش انجام می دهند. از کلمه برو ، حالت داستان مانعی از رنگ های دراماتیک و تعامل پوچ است. نیازی به گفتن نیست ، اگر شما با Kill la Kill آشنا نیستید ، پس از آن قصد سوار شدن در آن را خواهید داشت.

در واقع ، این یکی از طرفداران است. همانطور که از نام آن پیداست ، Kill la Kill – اگر در واقع چندین داستان “چه در صورتی” را بیان می کند که سناریوهای اصلی در آن بازی می کنند. برای کسانی که دانش قبلی در مورد این ملک دارند ، وقایع متفاوتی را ارائه می دهد که تا حدودی جالب است ، اما خود داستان گویی احساس ناخوشایندی می کند. بدیهی است که شما نمی توانید از یک نمایش کامل و توسعه شخصیت در یک حالت داستانی انتظار یک بازی جنگی را داشته باشید ، اما عناصر روایت غالباً در کنار هم احساس تبهکاری می کنند.

با این اوصاف ، این نقشه هنوز با آن نوعی تیزهوشان که از Kill La Kill انتظار دارید ، ارائه شده است ، که حداقل آن را به عنوان یک جشن برای چشم ها تبدیل می کند. اگر می توانید از قدم زدن های بسیار ناهموار آن گذشته (به طور جدی ، برخی از این برش ها کل فصل ها را می گیرند) ، حالت داستان یک نمایش واقعی را ارائه می دهد – این یک جشن لذت بخش از همه چیز است که سبک بصری پرشور Kill la Kill را نشان می دهد.

در مورد خود نبرد نیز صادق است. به ویژه حملات ویژه قابل توجه است ، و برخی از انیمیشن های فوق العاده نرم و صاف را ورزش می کنند. هیچ انکاری وجود ندارد که Kill la Kill – اگر کار عشق است ، اما حتی با زیبایی زیبایی آن ، نادیده گرفتن نقص های بیشمار بازی دشوار است.

فقدان قلاب روایت به این معنی است که با کشیدن هر چه بیشتر نبردها ، داستان داستان قطعاً شروع به کشیدن می کند. به طور کلی ، دعوا های یک به یک خوب هستند ، اما وقتی عنوان شروع به فشار کشیدن به نزاع های مختلف با مخالفان خود کند ، ناامیدی وارد می شود – و نه فقط به دلیل دوربین ناخوشایند ناخوشایند.

Kill la Kill – سیستم جنگی اگر بتواند دو خط را بین دو شخصیت انجام دهد ، اما وقتی وظیفه دارید گروه های دشمنان را کنار بگذارید ، تختخواب را خاموش می کند. این که آیا شما در مقابل شخصیت قابل پخش دیگری هستید که دارای پشتیبان گیری – که اغلب در قالب حملات پرتابه خنده دار ارزان قیمت از خارج از صفحه است – یا ارتش دشمنان بی چهره هستید ، در واقع توجه و عکس العمل در مقابل تهدید فوری یک هدف بلند است. همه چیز خیلی آشفته است

اما حتی اگر بازی در بهترین حالت باشد و شما با یک رزمنده تنها روبرو شوید ، با ترکیبی جالب و جذاب به نمایش در می آیید و ویژه هایی را که به محض کنار گذاشتن آن در زمان های کاملاً به موقع قرار گرفته اید ، رها کنید. در اینجا فقدان عمق مشخصی وجود دارد ، که برای اکثریت قریب به اتفاق مبارزان مبتنی بر انیمه در بازار امروز چیز جدیدی نیست ، اما Kill la Kill – اگر فهرست ویژه شخصیت های کوچک باشد ، مشکل را تقویت می کند. هر یک از بازیگران بی نظیر است ، اما این برای دور کردن از مکانیک هسته نامتوازن کافی نیست.

مبارزات حول نوعی سیستم قیچی کاغذی سنگی که شامل حملات منظم ، سریع ، پرتابه ها و ضربات غیرقابل انسداد است ، می چرخد. مهمترین مسئله این است که همه چیز ضعف خاصی دارد – اگر حریف شما در پشت نگهبان خود پنهان شده است ، آنها را با انسداد غیرقانونی به آنها ضربه بزنید. اگر آنها اعتصاب های ناخواسته را اسپم می کنند ، به سمت آن گول بزنید و با ضربه سنگین مجازات کنید. در تئوری ، همه اینها مفهوم کاملی دارند ، اما در عمل آن را به یک بازی حدس می زنند. وقتی بیشتر شخصیت ها می توانند تقریباً به سرعت به عنوان یک اعتصاب معمولی ، یک حمله غیرقابل انسداد را از بین بروند ، چه چیزی شما را از مجبور کردن دشمن در یک ترکیب 50-50 در هر زمان که دکمه های مخلوط شدن را نگیرد باز می دارد؟ خیلی چیزها خیلی سریع شیک می شوند ، مخصوصاً اگر به صورت آنلاین بازی می کنید.

و اگر اتفاقی برای هرگونه تاکتیک مخصوصاً ارزان است ، پاسخی نخواهید داد ، از پنیر فوراً بد خونین والور فرار نخواهید کرد – مکانیکی که باعث می شود حریف خود را با هزینه نیم به یک موقعیت سینمایی سر به سر بکشاند. نوار ویژه شما درست حدس بزنید و به مزایای آنی دسترسی پیدا خواهید کرد که می تواند موج جنگ را بچرخد ، در عین حال در قدرت هم رشد می کند. حدس بزن اشتباه است و شما یک تکه سلامتی کوچک از دست می دهید. Bloody Valor یک قمار فوق العاده کم خطر با در نظر گرفتن بازپرداخت بالقوه است و می تواند سرعت یک مسابقه را هنگامی که شما و طرف مقابل خود در هر زمان موجود فعال می کنید به قتل برساند.

شرم آور است که Kill la Kill – اگر خیلی زود صاف شود و سر خود را دور چیزهای ارزان بپیچانی ، خیلی صاف است و متأسفانه ، چیز دیگری نیست که بتواند شما را از این شکستها منحرف کند. به عنوان یک بسته بازی کامل برای مبارزه با قیمت ، این یک نسخه ناامیدکننده و ناچیز استخوان است. در خارج از حالت داستان حالت بقا و حالت وجود دارد که شما را درگیری با گروه های دشمنان (ugh) قرار می دهد ، اما این مربوط به آن است. هیچ کس نمی خواهد شما را به عقب برگرداند ، و همانطور که اشاره شد ، شلوغی آنلاین هنگامی که با بازیکنانی روبرو می شوید که یاد گرفته اند از نقص در سیستم جنگی بازی استفاده کنند.

واکنــــــش شمــا چیــــست ؟!
خنده دار
0%
واقعا ؟!!!
0%
ناراحت
0%
عصبانی
0%
ایول عالــــی بود
0%
جالــبه
0%

یک نظر بدهید

Infinite Blog
 
8.2
87.0

 
9.2
8.9

 
8.5
87.0

 
8.8
84.0

 
9.0

 
8.4

 
8.4
9.1

 
8.7
8.6

 
9.6
5.8

 
9.2
10

بارگزاری بیشتر
پایان خط!
پریسا بهرامی