Review : AO Tennis 2

توسط پریسا بهرامی در ژانویه 21, 2020
مروری کلی
Item Reviewed

Ao Tennis 2

Author
عنوان

AO Tennis 2

پلتفرم

XBox One - PS4 - PC Steam - Nintendo Switch

سازنده

BIGANT Studios

ناشر

BIGBEN Interactive

تاریخ انتشار

January 9, 2020

سبک

Sport Tennis

نکات مثبت

قدم به جلو تقریباً در همه چیز.
کار جامعه.
بهبود حالت شغلی.

نکات منفی

مشکلات قابل توجه وضوح.
حالت «آنلاین» تا حدودی محدود است.
کارهایی وجود دارد که باید روی برخی از ستونهای قابل پخش انجام شود.

امتیاز
نمره نویسنده
نمره کاربران
از اینجا نمره بدهید
امتیاز
8.7
81.0
گرافیک
8.5
86.0
داستان
8.4
83.0
گیم پلی
8.4
100.0
صدا گزاری
7.6
86.0
8.5
امتیاز کل
87.0
امتیاز کاربر
1نمره
شما به این نمره داده اید

وقتی فهمیدیم که عنوان جدید تنیس Big Ant Studios را AO Tennis 2 می نامیم ، در نیروی مجبور به لرزش جزئی شدیم. دقیقاً دو سال پیش ، در واقع ، توسعه دهنده ملبورن اولین نمونه مربوط به پروانه Open Open Australian را آغاز کرد و کنجکاوی را در هواداران بیدار کرد که از زمان Virtua Tennis و از مسابقات در مراحل بین المللی در سری Top Spin خفته بود.

منتقدان و بازیکنانی از سراسر دنیا برای غبار پاشی و تیز کردن راکت های خود آماده بودند ، اما در واقعیت آنها خود را با محصولی نسبتاً ناامیدکننده روبرو کردند که قادر به عبور از آستانه کفایت روی Metacritic و دستیابی به بیشتر اهداف موعود نبودند. در مرکز دیاتریب به پایان رسید که وصله ای تمام عیار در روز اول که ضمن حل اکثر ناهمواری های فنی ، نتوانست اکوسیستم بازی را به اندازه کافی بزرگ برای تضمین تنیسورهای ساعت اول تضمین کند.

اما به طور غیر منتظره ، در حدود آوریل 2018 ، داستان به طرز چشمگیری تغییر کرد. Ross Symons ، مدیرعامل Big Ant اعلام کرد که آنچه دوست داریم آنرا “درمان No Man’s Sky” بنامیم ، برای AO Tennis محفوظ است ، این یک نسخه مجدد تمام عیار است که با بازیابی کامل گیم پلی ، توسط حالت بازی انجام می شود. منتشر نشده و حتی از یک عنوان کاملا جدید. بنابراین ، AO International Tennis ، یک پروژه موفق به دنیا آمد ، زیرا بسیار متفاوت از سلف معنوی خود بود.

AO Tennis 2 پایه بازی قابل اجرا خود را حفظ نمی کند: جایی را که می خواهیم توپ را پرتاب کنیم و دکمه مربوطه را برای زمان مناسب نگهداریم تا از قدرت و صحت شوت اطمینان حاصل کنیم. تفاوت چندانی با عناوین دیگر تنیس ندارد ، اما صحنه آن حداقل کمی است. از یک طرف ، ما یک نشانگر داریم که نشان می دهد ما به کجا اشاره می کنیم ، در حالی که یک نشانگر روی سر ما نشانگر قدرت و دقتی است که با آن می خواهیم ضربه بزنیم ، باید بار را بزنیم به طوری که از قرمز به سبز برود و اگر بیش از پیش برویم ، به قرمز برگردید. ما معتقدیم که اعدام بسیار خوب است ، زیرا می تواند یک تعادل ثابت بین خطر و پاداش ، هم هنگام هدف و هم هدف ، ایجاد کند. اگر ترجیح می دهید بدون نشانگر بازی کنید ، فقط باید آن را در گزینه ها غیرفعال کنید. علاوه بر این ، تنظیمات بیشتری برای تطبیق گیم پلی به دلخواه ما وجود دارد.

عوامل دیگری مانند خستگی به وجود می آیند ، که در این قسط نسبت به همیشه اهمیت بیشتری به نظر می رسد. این امکان وجود دارد که برخی از رقبا از نظر آماری بهتر از طریق شکستن آنها سرگیجه کنیم و آنها را از مسیر خارج کنیم ، هرچند که این یک استراتژی معصوم نیست. بدون شک این یک جزء استراتژیک است. ما می توانیم از طریق منوی مکث ، مراقبت پزشکی بخواهیم ، چیزی که در جهت بازیابی مقاومت ما است. دوز گرفتن آن بسیار مهم است ، زیرا تازه رسیدن به آخرین مجموعه می تواند تفاوت پیروزی و شکست باشد. در حقیقت ، اگر بیش از حد خودمان را مجبور کنیم ، هر بازی ممکن است به یک آسیب برسد. همانطور که مشاهده می کنید ، آنها جزئیات کوچکی هستند که عمق بیشتری به گیم پلی می بخشند.

به طور کلی ، ما یک عنوان صیقلی تر ، با ترفندهای کوچک برای بهبود انیمیشن ها و انتقالها می یابیم که به نوبه خود این حس را به ما می دهد که یک واکنش بهتر ارائه دهیم … بیشتر اوقات. متأسفانه ، ما همچنان با مشکلاتی که از تحویل قبلی به ارث رسیده است ، روبرو می شویم ، اما این نشان می دهد که تیم از این امر آگاه است و برای بهبود آن تلاش می کند. فیزیک توپ روی سطوح مختلف تا حدودی کار شده است ، اگرچه واکنش بازیکنان در نزدیکی تور چندان زیاد نیست. به ندرت هنگام بارگذاری در شبکه نکته جالبی می بینیم ، زیرا شخصیت ها در اینجا به اندازه کافی جواب نمی دهند. آمار بازیکن مهم نیست؛ در شبکه کار سختی دارند که روان صحبت کنند. حداقل ، ما در بقیه مسیر پیگیری ، که اولین قدم است ، شاهد واکنش بهتری بوده ایم.

در AO Tennis 2 حالت های بازی قابل توجهی وجود دارد: Australian Open ، Race، Online، Play Now، Scenarios، Tutorials and Competition. ما می خواهیم روی مواردی که جالبترین آنها را مورد توجه قرار می دهیم تمرکز کنیم ، زیرا بعضی از آنها (بازی کن ، رقابت) کاملاً واضح هستند و به ما کمک می کنند تا به دلخواه خود بازی ها را بسازیم ، و دیگران کاملاً صریح (Australian Open). از یک طرف ، ما حالت Scenarios را داریم که در آن می توانیم در برخی شرایط چالش هایی برای غلبه بر آنها ایجاد کنیم ، مانند پیروزی در یک مسابقه با گرفتن تعداد مشخصی از سرویس های مستقیم. آموزشها علاوه بر بدیهی ، دارای یک سری مینی بازی است که بدون اینکه از دنیای دیگر چیزی برخوردار باشد ، روش لذت بخش تری برای آموزش ارائه می دهد و آنلاین ، تا حدودی محدود اما این ، بر اساس آنچه ما توانسته ایم اثبات کنیم ، به نظر می رسد خوب کار میکنه

مهمترین آن احتمالاً حالت Career است. ایده این است که یک تنیسور را از بالا ، یا با ایجاد آن با ویراستار و یا با انتخاب یکی از حرفه ای ها ، از بالا بگیرید. به طور کلی ، بسیار شبیه به آنچه در بازی سال 2018 مشاهده شد ، مدیریت زمان ما برای ثبت نام در مسابقات ، آموزش و صعود به سطح بالا است ، اما اکنون ما نیز سکانس هایی داریم که در آن با مدیر خود صحبت می کنیم یا کنفرانس های مطبوعاتی می دهیم ، حتی انتخاب می کنیم پاسخ هایی که در نحوه درک رسانه ها ، پیروان ما و حتی حامیان مالی بالقوه ما را تحت تأثیر قرار می دهد. این لایه اضافی ، پویایی بسیار بیشتری را به این تجربه می دهد و حتی اگر محدودیت های فناوری و بودجه آشکار باشد ، موفقیت کاملی به نظر می رسد.

با توجه به محتوا ، AO Tennis 2 به اندازه سلف خود کمیاب است ، اما جامعه آماده حل آن است. تمام مطالب ایجاد شده برای قسمت اول (تنیس بازان ، آهنگ ها ، آرم ها و …) برای این دوم در دسترس است ، بنابراین اگر می خواهید یک حرفه ای یا استادیوم که بطور رسمی در آن گنجانده نشده است ، فقط کافی است وارد آکادمی شوید و آن را بارگیری کنید. . اگرچه نتایج بهتر و بدتری نیز وجود دارد ، اما به طور کلی خلاقیت ها بسیار خوب هستند … برخی ، بهتر از نمونه های رسمی. و از نظر فنی ، بازی همچنان تضعیف می شود. ما می دانیم که این یک مطالعه کوچک با منابع محدود است ، اما چیزهایی مانند بارهای طولانی مدت قابل توجیه نیست.

از نظر فنی ، حداقل در Xbox One X ، یک مورد کمی عجیب پیدا می کنیم. به نظر می رسد که از وضوح تصویر پویا استفاده می کند ، شاید با نوعی بازسازی موقت تصویر ، و به طور کلی در مسابقات انفرادی بسیار خوب عمل می کند ، با یک تصویر بسیار تیز با سرعت 60 تصویر در ثانیه. اکنون ، در لحظه ای که دوربین شروع به حرکت در مسابقات دونفره می کند ، وضوح تصویر به شدت کاهش می یابد و به طور قابل ملاحظه ای تار می شود: به حدی که اگر به اندازه کافی از 1080p فرو رود ، ما را شگفت زده نمی کند. ما می خواهیم فکر کنیم که این باید یک اشتباه باشد و امیدواریم که این مشکل به وجود بیاید زیرا صادقانه بگویم که این عادی نیست. در غیر این صورت ، چیز زیادی برای اضافه کردن وجود ندارد. جلوه های صوتی خوب ، موسیقی متن فیلم شگفت آور انتخاب شده و ترجمه ای که اگرچه هنوز از ایده آل فاصله دارد ، بهتر از سال 2018 است.

واکنــــــش شمــا چیــــست ؟!
خنده دار
0%
واقعا ؟!!!
0%
ناراحت
0%
عصبانی
0%
ایول عالــــی بود
0%
جالــبه
0%

یک نظر بدهید

Infinite Blog
 
8.2
87.0

 
9.2
8.9

 
8.5
87.0

 
8.8
84.0

 
9.0

 
8.4

 
8.4
9.1

 
8.7
8.6

 
9.6
5.8

 
9.2
10

بارگزاری بیشتر
پایان خط!
پریسا بهرامی